Forum kwiatowe, forum ogrodnicze, uprawa, opinie
Wróć   Forum kwiatowe, forum ogrodnicze, uprawa, opinie > Między nami ogrodnikami > Giełda roślin > Sprzedam

Odpowiedz
 
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
Linki sponsorowane


stare 09-12-2011, 10:17   #1
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Postów: 1
Domyślnie Targi Ogrodnictwa
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W I EDYCJI:

16 październik 2011 w Dworze w Tomaszowicach

„NIEDZIELA Z OGRODEM”

rośliny * sprzęt ogrodniczy* architektura krajobrazu * poradniki

Kraków Garden Expo stanowi kompleksową ofertę dla miłośników ogrodów. Zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty na wystawie, której zadaniem jest stworzenie warunków do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży ogrodniczej w jednym miejscu i czasie. Zapewniamy możliwość prezentacji towarów i usług oraz ich sprzedaży. Szeroka gama wystawców pozwoli Państwu nawiązać współpracę. Swoje zaproszenie kierujemy do instytucji naukowo-badawczych, szkół architektury krajobrazu oraz firm branżowych: szkółkarzy, producentów technologii ogrodniczej, firm zajmujących się projektowaniem, architekturą krajobrazu, producentów rzeźb ogrodowych, producentów folii ogrodniczej, wikliniarzy, producentów mebli ogrodowych. Zapraszamy do prezentacji swojej oferty wydawnictwa branżowe, centra ogrodnicze, kwiaciarnie i florystów.
XIX -wieczny zespół dworsko- parkowy usytuowany u wrót Krakowa to miejsce, które posiada swoją historię oraz ducha staropolskiego obyczaju. Pragniemy udostępnić Państwu przestrzeń wystawienniczą w Galerii Panorama, teren wystawienniczy przed budynkiem, a także obszary trawiaste wraz z altaną, które umożliwiają pokaz sprzętu i maszyn ogrodniczych. Na miejscu będzie czekało mnóstwo atrakcji między innymi wykłady ekspertów, pokaz florystyczny, pokazy sprzętu ogrodniczego. Czas dodatkowo umili Państwu piknik grillowy. To doskonały sposób na zapoznanie się z nowinkami na rynku wraz z weekendowym odpoczynkiem wśród zieleni XIX wiecznego parku.
Zapraszamy firmy z całej Polski i z Europy do zgłaszania swojego udziału w Kraków Garden Expo w jednej z następujących kategorii wystawienniczych:

• DRZEWA, KRZEWY I BYLINY
• TECHNIKA I TECHNOLOGIE
• WYPOSAŻENIE OGRODÓW I TERENÓW ZIELENI
• PROJEKTY I ARANŻACJE OGRODOWE
• WYDAWNICTWA I PUBLIKACJE
• ORGANIZACJE, STOWARZYSZENIA I INSTYTUCJE

Dla odwiedzających wstęp wolny.
Zasady uczestnictwa:
Zgłoszenie uczestnictwa, w formie wypełnionego i podpisanego czytelnie formularza, należy wysyłać na adres mailowy: [email protected] lub faksem na numer:
012 614 08 30. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata kwoty określonej w Formularzu zgłoszeniowym. Opłatę należy uregulować najpóźniej do dnia 30 września 2011r. włącznie. Wszystkie szczegółowe informacje dla wystawców można pobrać z naszej strony internetowej Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne z zakładki Kraków Garden Expo/ dla Wystawców
Wydarzenia towarzyszące:
• wykłady ekspertów
• pokaz florystyczny
• pokazy sprzętu ogrodniczego
• piknik grillowy
Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne


Targi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-17-2018, 10:45   #2
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Postów: 9
Domyślnie
Bardzo ciekawe są te targi ogrodnictwa według mnie
karolek221 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ogród, targi, wydarzenie, wystawa

Narzędzia wątku
Wygląd