Forum kwiatowe, forum ogrodnicze, uprawa, opinie
Wróć   Forum kwiatowe, forum ogrodnicze, uprawa, opinie > Między nami ogrodnikami > Informacje administracji

Odpowiedz
 
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
Linki sponsorowane


stare 02-18-2011, 10:47   #1
Administrator
 
Avatar gk77
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 1
Arrow Zaproszenie na Wabank.pl
Z radością możemy wszystkich poinformować, że do naszych portali przystąpił portal dotyczący szeroko pojętej finansowości.
Jest to portal wabank.pl. Jakkolwiek pojawił się on już jakiś czas temu, to dopiero ostatnimi czasy nadeszła jego reaktywacja po kilkuletniej ciszy. Portal ten jest teraz świeży, lepiej opracowany i co najważniejsze wiarygodny.
Na portalu finansowym wabank.pl można znaleźć wszystkie konstytutywne informacje dotyczące przeróżnych plonów bankowych, w szczególności kredytów i pożyczek.
Ale to nie wszystko, bowiem dowiemy się w tym miejscu wielu istotnych informacji o kredytach hipotecznych, mieszkaniowych, samochodowych, konsolidacyjnych, kredytach bez BIK, „chwilówkach”, pożyczkach na dowód, pożyczkach społecznościowych czy prywatnych.
W dodatku można przy pomocy rzeczonego portalu powiększyć swoją kompetencję z obszaru finansowości, dlatego że stronę prowadzi profesjonalny zespół redaktorski, który bardzo fachowo planuje artykuły dotyczące takich zagadnień jak podatki, dotacje unijne, leasing, lokaty bankowe czy konta oszczędnościowe, giełdy i akcje czy fundusze inwestycyjne.
Dzięki portalowi będziemy mogli stwierdzić, które kredyty hipoteczne będą dla nas lukratywne, a jakie lepiej opuszczać. Ponadto dzięki dopiskom dodanym pod artykułami można się lepiej zorientować, które pożyczki prywatne i pozabankowe wziąć i czy za bardzo nie wówczas nie ryzykujemy.
Podobnie inwestowanie swoich kapitałów nie będzie dla nas problemem, jeśli będziemy się wspierać co jakiś czas wiadomościami z portalu wabank.pl.
A zatem jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o rynku finansowym, odwiedź http://wabank.pl


gk77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
finanse, kredyty, pożyczki

« - | Wielkanocnie:) »
Narzędzia wątku
Wygląd